Hakkımızda

Hakkımızda

 

Rigorent Araç Kiralama

 

Türkiye genelinde faaliyet gösteren şubelerinde, kolay ve uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti sunan RIGORENT, 2019 yılında, 2.000 araçlık bir kapasiteye ulaşmayı hedefliyor. RIGORENT, her yıl pazarın üzerinde büyüyerek, sektörde hizmet veren önemli markalardan biri olma hedefi ile yatırımlarına devam ediyor.

Sağladığı avantajlarla fark yaratan RIGORENT, Türkiye genelinde hizmet veren havalimanı ofisleri ve merkezi bölgelerde konumlanan şehir şubeleri ile araç kiralama imkanı sunuyor. Üstelik kiralamalar ofislerden yapılabildiği gibi müşterinin talebi doğrultusunda araçlar adrese de teslim edilebiliyor.


Kalite ve konforu, uygun fiyat ile birlikte sunan RIGORENT, rent a car konusunda uzman operatörleri, son teknoloji sistemi ve çağdaş güvenlik sistemleriyle donatılmış internet sitesi ile çağrı merkezinde %99’un üzerinde müşteri memnuniyet oranıyla çalışıyor.

 

RIGORENT, TUR ASSIST çatısı altında hizmet veren yaygın, rekabetçi, kurumsal, araç kiralama markasıdır.

 

TUR ASSIST 43 ülkede kendi şirketleri ve diğerlerinde anlaşmalı kurumları ile üstün standartlarda hizmet veren İspanyol Mapfre Grubu’na bağlı MAPFRE ASSISTENCIA’ın Türkiye şirketi olarak 1996 yılında kurulmuştur.


TUR ASSIST hakkında ayrıntılı bilgi için : www.turassist.com

 

Misyonumuz

Her kesimden araç kiralama müşterisinin, tüm beklentilerini karşılamak üzere, şeffaf biçimde seçenekler sunan; yaygın, rekabetçi, kurumsal, araç kiralama markasıdır.

 

Vizyonumuz

İhtiyaç duyduğunuz her yerde, daima ve uygun fiyatla hizmet sunmak.

 

Siz de şimdi Rigorent Araç Kiralama'nın avantajlı hizmetlerinden faydalanın!

RİGORENT © 2017 || Tüm Hakları Saklıdır