UZUN DÖNEM KİRALAMA
UZUN DÖNEM KİRALAMA

Uygun Fiyatlarla Uzun Dönem Araç Kiralama Denince Rigorent Araç Kiralama

 

Rigorent, kısa dönem araç kiralama ihtiyaçlarınızın yanı sıra uzun dönem araç kiralama ihtiyaçlarınıza da en uygun fiyat seçenekleri, geniş araç filosu ve Türkiye genelinde yaygın hizmet ağı ile cevap verir.

 

Unutmayın, kalite ve konforu uygun fiyatlarla  sunan RIGORENT`e 7/24 ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, güvenli internet sitemize girmek veya rent a car konusunda uzman ve %99’un üzerinde müşteri memnuniyet oranıyla çalışan operatörlerimize ulaşmak.

 

Operatörlerimize +90 850 202 47 00 numarayı kullanarak erişebileceğiniz gibi uzun dönem araç kiralama talepleriniz için sayfamızdaki formu da doldurabilirsiniz. Form göndermeniz durumunda müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda sizlerle temasa geçecektir.

HEMEN ARA

Talep formu


Uygun Fiyatlarla Filo Kiralama Hizmeti İçin Rigorent

Eğer işletmeniz için bir araç filosu düşünüyorsanız ya da araç filonuzu yenilemek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin! En uygun fiyatlarla filo kiralama  hizmeti veren Rigorent, TUR ASSIST çatısı altında hizmet veren yaygın, rekabetçi, kurumsal bir araç kiralama markasıdır.

 

TUR ASSIST 43 ülkede kendi şirketleri ve diğerlerinde anlaşmalı kurumları ile üstün standartlarda hizmet veren İspanyol Mapfre Grubu’na bağlı MAPFRE ASSISTENCIA’ın Türkiye şirketi olarak 1996 yılında kurulmuştur.

 

Bireylere Yönelik Uygun Fiyatlı Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmeti İçin de Rigorent

 

Araç satın almak araç edinmenin tek yolu değil! Bakımlı, sigortalı, güvenilir, konforlu ve uygun fiyatlı bir araç arıyorsanız Rigorent yanınızda. Kullandığınız aracın vergisini, sigortasını, hasarını, bakımını dert etmeden sadece keyfini sürmek istiyorsanız tek yapmanız gereken bizi aramak. Rigorent`in uzun dönem araç kiralama hizmetinden dilediğiniz gibi faydalanabilir, beğendiğiz aracı  aylık kiralama veya ister yıllık kiralama yöntemiyle arzu ettiğiniz periyotlarda kiralayabilirsiniz.

HEMEN ARA
RİGORENT © 2017 || Tüm Hakları Saklıdır